درباره سایا مشاور پارس

شرکت سایا مشاور پارس سهامی خاص به شماره ثبت ۵۶۹۷۱۴ که با نام تجاری هلپ فور اپلای فعالیت میکند با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی خود خوشبختانه جزو معدود شرکت ها با فعالیت مشابه می باشد که توانسته رضایت مشتریان محترم را جلب نماید و در این حوزه ، تاثیرگذار و پیشرو باشد. کلیه خدمات مهاجرتی این شرکت بر اساس ارائه بهترین سرویس خدماتی به مشتریان ، صداقت کاری و شفافیت بنا نهاده شده است.

هدف شرکت سایا مشاور پارس

با توجه به گسترش ارتباطات در دنیای امروز و مطلع شدن روز افزون مردم از اخبار سایر نقاط دنیا قطعا یکی از مهمترین دغدغه های افراد آینده نگر و هوشمند تغییر شرایط زندگی برای نزدیک تر شدن به استانداردهای زندگی مرفه در جامعه ای امن می باشد. بنابراین افراد بسیاری با توجه به بالاتر بودن سطح زندگی و امنیت پایدار در کشورهای توسعه یافته و پیشرفته ترجیح می دهند برای رسیدن به شرایطی بهتر مهاجرت کنند. با توجه به اینکه اقدام به مهاجرت شامل یک پروسه بسیار دقیق ، حساس و زمان بر بوده و نیاز به طیف وسیعی از اطلاعات به روز رسانی شده از قوانین کشورهای مهاجر پذیر و داشتن ارتباطات ضروری با اداره مهاجرت کشورهای مقصد دارد ، لذا این شرکت در جهت رسیدن این دسته از هموطنان گرامی به مقصد مهاجرتی مورد نظرشان آماده ارائه کلیه خدمات مرتبط با امور مهاجرتی می باشد.
تیم هلپ فور اپلای متشکل از قوی­ترین مشاورین حاذق و پرسنل متخصص در امور مهاجرتی شامل سرمایه گذاری بین المللی ، راه اندازی کسب و کار ، اخذ ویزا ، گرفتن اقامت کاری و اقامت تحصیلی و اعزام به کار شرایط مطلوبی را برای هموطنان گرامی جهت مهاجرت فراهم نموده است.
این شرکت با توجه به داشتن پرونده های موفق در کارنامه خود و تلاش مستمر در اعتلای ارائه خدمات مهاجرتی همواره موجبات رضایت متقاضیان مهاجرت را فراهم نموده است .
هلپ فور اپلای مفتخر است که طبق مدارک مستند تا کنون بیش از صد پرونده موفق اخذ ویزا و … پرونده ثبت شده و در حال پیگیری را در کارنامه خود دارد. بنابراین برای بهره مندی از خدمات مهاجرتی تضمینی و قابل اطمینان می توانید با توجه به کارنامه موفق این مجموعه اقدام نمایید.
همچنین در راستای شفافیت خدمات ارائه شده و آشنایی بیشتر با مجموعه ما ، اطلاعات به روز رسانی شده مفید و معتبر را از طریق وبسایت هلپ فور اپلای ، صفحه اینستاگرام هلپ فور اپلای در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

شرکت سایا مشاور پارس ( هلپ فور اپلای ) با استفاده از مستندات ، ایجاد اعتماد و ارائه مشاوره اولیه رایگان همواره خدماتی برتر متناسب با شأن و منزلت ایرانیان عرضه می نماید.

اخذ اقامت تحصیلی و بورسیه
به این مطلب امتیاز دهید